Mūsų įmonė, RASS – SECURITY SYSTEMS, montuoja laidines ir belaides apsaugos signalizavimo sistemas nuo įsibrovimo, tinkamas visų tipų nuosavybei.

Kaip mūsų klientas, jūs turite galimybę perimti savo apsaugos sistemos valdymą per išmaniąją programėlę. Turėsite nuotolinę prieigą ir valdysite savo išmaniąją apsaugos ir namų automatikos sistemą iš bet kurios pasaulio vietos. Kaip išsirinkti sau ir savo namams/verslui tinkamiausią? Žemiau aptarsime įvairius signalizacijos sistemų tipus ir aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Koks signalizacijos tipas bus tinkamiausias jūsų namams/biurui, priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų, biudžeto, gyvenamosios vietos, jūsų namų/biuro ir kokio apsaugos lygio jums reikia. Svarbiausia yra tai, kas norėtumėte, kad nutiktų, kai suveiks aliarmas. Tokia signalizacija, kuomet suveikia tik sirenos, sukelia triukšmą, tačiau su niekuo nesusisiekia (pvz., su policija ar namų / įmonės savininku). Tuo tarpu apie įsibrovėlius pranešančios signalizacijos sistemos su GSM/GPRS arba LAN/WIFI moduliais automatiškai susisiekia su jumis ar kitais pasirinktais draugais ir šeimos nariais, vos tik suskamba aliarminis signalas. Taip pat galite sudaryti stebėjimo sutartį, pagal kurią mokėsite mėnesinį mokestį, kad stebėjimo pulto darbuotojai imtųsi veiksmų arba paskambintų policijai, kai pasigirs įspėjamasis signalas.