Už kiekvienos išmaniosios aplinkos slypi aukštos kokybės tinklai. Tai leidžia žmonėms ir įrenginiams užmegzti ir palaikyti kontaktą, kad organizacija tobulėtų. Galime padėti jūsų verslui pasitelkdami įvairias technologijas: nuo kabelių ir tinklo iki tarpusavyje sujungtų įrenginių bei pasiūlyti būtent jums pritaikytas valdomas paslaugas. Nesvarbu, ar jums reikia laidinio, belaidžio (Wi-Fi) ar vidinio korinio tinklo – mes pasirūpinsime, kad turėtumėte tinkamas technologijas, kuriomis galite pasikliauti.

Verslui:

Jei esate įmonės savininkas, greičiausiai savo patalpose turite plačiajuosčio ryšio arba specialios linijos šviesolaidinį ryšį. Tačiau to nepakanka – mes pasirūpiname, kad viskas veiktų sklandžiai ir saugiai.

Mes tiksliai žinome, kokie įmonės bevielio ryšio ir tinklo sprendimai reikalingi visoms sistemoms, kurios veiks tinkle ir visiškai nuo jo priklausys. Verslo duomenys turi būti saugomi išsaugant tinklo patikimumą ir našumą. Verslui skirto tinklo atveju, tam tikras sistemas ir programas reikia atskirti nuo bendrai naudojamųjų. Mes atsižvelgiame į tai planavimo ir projektavimo etape prieš diegdami įrangą.

Namams:

Kas yra belaidis internetas („Wi-Fi“) ir kaip jis veikia:

„Wi-Fi“ yra belaidžio tinklo technologija, kuri naudoja radijo bangas, kad suteiktų vartotojams prieigą prie belaidžio didelės spartos interneto. „WiFi“ tinklas naudoja ne laidus, o radijo signalą, kad tarpusavyje sujungtų jūsų prietaisus, tokius kaip kompiuteriai, spausdintuvai ir išmanieji telefonai ir prijungtų juos prie interneto.

Jūsų namų „Wi-Fi“ lėtas?

Ar jūsų bevielis internetas namų teritorijoje veikia netolygiai?

Jei taip, mes galime padėti!

Jei pasikliaujate „universaliu“ maršrutizatoriumi, kurį jums suteikė jūsų interneto paslaugų tiekėjas, beveik visada turėsite problemų su bevieliu internetu. Toks maršrutizatorius iš tikrųjų yra tik atskaitos taškas. Ką reikia padaryti, kai jis jau yra įdiegtas, tai išsiaiškinti, kaip jūs ir jūsų šeima ketinate naudoti šį plačiajuostį ryšį visuose namuose. Jūsų namų tinklas turi būti nustatytas taip, kad juo galėtų naudotis visi namo gyventojai, net būdami skirtingose pastato zonose.