Įrodyta, kad apsaugos kameros ne tik suteikia jums galimybę matyti, kas vyksta tam tikroje vietoje, bet ir veiksmingai užkerta kelią nusikaltimams.

Šios srities technologija nuolat tobulinama, todėl mes siūlome platų produktų asortimentą – nuo bazinių produktų namams iki aukščiausios klasės technologijų mažmeninės prekybos sistemų. Mūsų produktai – tai geriausios video stebėjimo sistemos paslaugos konkurencingiausiomis kainomis.

ANPR

Automatinis numerių atpažinimas (Automatic Number Plate Recognition, ANPR) yra populiariausia sistema automobilių stovėjimo aikštelėse, kuri  naudojama įvažiuojančioms ir išvažiuojančioms transporto priemonėms registruoti.

ANPR vis dažniau naudojamas prie įvažiavimų tiek į verslo parkus, tiek į patalpas, nes suteikia papildomo saugumo. Mūsų siūlomos sistemos gali pakelti šlagbaumus, atidaryti vartus pagal nuskaitytą automobilio registracijos numerį, atpažinti registruotus lankytojus, pridėti skaitmeninius vandens ženklus ir suaktyvinti el. pašto / SMS įspėjimus. Tai taip pat geras būdas registruoti ir stebėti visas vietoje atvažiuojančias transporto priemones. Filmuotą medžiagą galima pasiekti iš bet kur naudojant tiesioginę žiniatinklio sąranką ir išmanųjį telefoną.