Išmaniųjų namų sprendimai

Turėdami po ranka naujausias technologijas, galite gyventi šiek tiek išmaniau. RASS-Security Systems gali pasiūlyti daugybę lengvai integruojamų saugos sprendimų, kad galėtumėte visiškai valdyti sistemas savo išmaniuoju telefonu, nesvarbu, kur būsite.

Prieigos kontrolė ir Interkomai

Prieigos kontrolės sistemos stebi žmonių ar transporto priemonių judėjimą draudžiamoje zonoje ir identifikuoja asmenis naudodamos PIN kodus elektroninėse klaviatūrose, korteles ir pultelius artumo skaitytuvuose, veido atpažinimo arba biometriniuose skaitytuvuose.

Apsaugos nuo įsibrovimo

Mūsų įmonė, RASS – SECURITY SYSTEMS, montuoja laidines ir belaides signalizacijos apie įsibrovimą sistemas, tinkamas visų tipų nuosavybei.

Kaip mūsų klientas, jūs turite galimybę perimti savo apsaugos sistemos valdymą per išmaniąją programėlę. Turėsite nuotolinę prieigą ir valdysite savo išmaniąją apsaugos ir namų automatikos sistemą iš bet kurios pasaulio vietos. 

IP/Analogas ir ANPR

Įrodyta, kad apsaugos kameros ne tik suteikia jums galimybę matyti, kas vyksta tam tikroje vietoje, bet ir veiksmingai užkerta kelią nusikaltimams.

Šios srities technologija nuolat tobulinama, todėl mes siūlome platų produktų asortimentą – nuo bazinių produktų namams iki aukščiausios klasės technologijų mažmeninės prekybos sistemų. 

Tinklo sprendimai

Už kiekvienos išmaniosios aplinkos slypi aukštos kokybės tinklai. Tai leidžia žmonėms ir įrenginiams užmegzti ir palaikyti kontaktą, kad organizacija tobulėtų. Galime padėti jūsų pasauliniam verslui pasitelkdami įvairias technologijas: nuo kabelių ir tinklo iki tarpusavyje sujungtų įrenginių bei pasiūlyti būtent jums pritaikytas valdomas paslaugas. 

Perimetro apsauga

Perimetro valdymo sistema leidžia apsaugoti plačias teritorijas ir aptinka įsibrovėlius vos jiems įžengus į saugomą zoną.

Perimetro kontrolė yra pirmoji jūsų gynybos linija ir apsaugo jūsų patalpas. Įsilaužimai atneša nuostolių, atima iš nukentėjusiųjų daug laiko ir visada sukelia gausybę nepatogumų.

Balso evakuacija

Balso evakuacijos sistema – tai elektroninė garso stiprinimo ir paskirstymo sistema su mikrofonu, stiprintuvu ir garsiakalbiais, skirta kreiptis į didelę minią ir užtikrina greitą bei efektyvią komunikaciją gaisro ar kitos nelaimės atveju.

Garso sistemos

RASS-Security Systems kuria ir diegia namų bei komercines garso sistemas, galinčias atkurti ir valdyti muziką iš įvairių srautinio perdavimo paslaugų ir vietoje arba tinkle saugomų skaitmeninių muzikos laikmenų.

Priešgaisrinė signalizacija

Priešgaisrinė signalizacija įspėja vos kilus pavojui ir leidžia greitai evakuotis bei užgesinti gaisrą. Procesas nuo pirmosios kibirkšties iki liepsnų užvaldytos patalpos dažnai būna žaibiškas, todėl turėti patikimą gaisro signalizaciją labai svarbu.

Nemokama

mūsų saugos ekspertų konsultacija

Individualiai pritaikomos apsaugos sistemos

pagal jūsų poreikius

Įrangą įdiegia

autorizuoti saugos ekspertai